• یکشنبه, ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۹:۱۲
  • اخبار
  • 161 بازدید
  • بدون دیدگاه
مشارکت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی با شرکت های پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی در تولید شرکت­های حوزه کشاورزی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری مشارکت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، نشست مشترک پارک علم و فناوری و  مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی با حضور دکتر اسماعیل پیرعلی رییس پارک علم و فناوری، دکتر حسن جهانبازی رئیس مرکز تحقیقات، مهندس اعرابی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور و تعدادی از شرکت­های فعال درحوزه کشاورزی برگزار شد.

در این نشست دکتر اسماعیل پیرعلی رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گزارش مختصری از فعالیت­های صورت گرفته در خصوص تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین ارائه داد و با برشمردن برخی فناوری های تولید شده در پارک علم و فناوری در حوزه کشاورزی از آمادگی پارک به منظور پیاده سازی این طرح ها به صورت مشارکتی خبر داد.

دکتر حسن جهانبازی رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی نیز با اشاره به نقش فناوری های نوین در ایجاد شرکت های دانش بنیان و ارزش آفرین، شراکت و همکاری با شرکت های دانش بنیان را از برنامه های این سازمان عنوان نمود. در این نشست به صورت تخصصی راههای تعامل و همکاری در تجاری سازی دو محصول دانش بنیان تولید شده در پارک علم و فناوری با عناوین تیوبر سیب زمینی و خاک پوششی قارچ بررسی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید