سرمایه گذاری

بهبود زنجیره تجاری سازی در پارک های علم وفناوری به عنوان یک وظیفه اصلی در دستور کار این نهادها قرار دارد. این زنجیره به منظور کمک به شرکت‌ها و طرح‌های دانش‌بنیان در گذار از شکاف سخت دوران تحقیقات اولیه و در مراحل بعدی تبدیل ایده به محصول، فرصت‌های مختلفی را برای حمایت از طرح‌ها، ایده‌ها و محصولات دانش‌‌بنیان فراهم می‌آورد تا شرکت‌های دانش‌بنیان عضو و غیرعضو بتوانند با استفاده از امکانات بالقوه و بالفعل موجود در کشور و ظرفیت‌های موجود در پارک مسیر توسعه خود را طی نمایند.

در پارک های علم و فناوری بستر مناسبی برای شناسایی طرح‌های پربازده در حوزه های مختلف به وجود آمده است. لذا وظیفه دیگر پارک های علم و فناوری شناسایی این طرح‌ها و معرفی آنها به سرمایه‌گذاران است. این خدمت هم می‌تواند مورد توجه صاحبان سرمایه واقع گردد؛ چرا که از این طریق وارد سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیانِ پربازده و البته بعضا پرریسک می‌شوند و هم می‌تواند برای صاحبان ایده‌های فناورانه مفید باشد؛ چرا که از طریق معرفی طرح خود و جذب سرمایه‌گذار می‌توانند شاهد اجرا و توسعه آن باشند.

پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری با هدف بهبود روند تولید و تجاری سازی در شرکتهای مستقر، درصدد است تا رویه های جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف را تسهیل نموده و در جهت معرفی شرکتها با سرمایه گذاران گامی بردارد.

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا سرمایه گذاری در شرکتهای مستقر در این پارک را دارید میتوانید با شماره 33350782 تماس حاصل فرمایید.